Спорт 23-вер, 2010, 11:489 Lobanovskiy 1 104
У неділю відбувся черговий тур чемпіонату області з футболу у першій лізі. Лідер змагань, рівненський “Хімік”, впевнено на виїзді здолав радивилівський “Сокіл” — 3:0 (юнаки поступилися — 1:3). Після цього виграшу рівняни набрали 33 очки і очолюють турнірну таблицю. Результати решти ігор: “Случ” — “Гоща-АМАКО” — 1:3 (1:0), “Енергія” — “Волинь-Цемент” — 3:0 (1:2), “Маяк” — “Славія” — 1:1 (2:0). Матч “ОДЕК” — “Ізотоп-РАЕС” перенесено на пізніший термін. По 25 очок в “ОДЕКа” (дві гри в запасі) та “Славії”. У спорі бомбардирів впевнено лідирує Віктор Газицький (“Хімік”), який забив тринадцять голів.
* * *
У другій лізі впевнено лідирує “РОКО-Городок”. У тринадцятому турі лідер скористався осічкою переслідувачів і збільшив відрив. Наразі у городоцьких футболістів 31 очко. Найближчий переслідувач “Сокіл”(Садове) відстає на десять пунктів. Результати ігор: “Горизонт” — “Водник” — 1:0, “Сокіл” — “Авангард” — 1:3, “РОКО-Городок” — “МлинКов” — 5:3, “Горинь” — “Фіалка” — 0:0, ФК “Смига” — “Полісся” — 3:1, “Водник” — ФК “Смига” — 4:2 (матч десятого туру).
* * *
Триває Кубок області з футболу серед юнаків. Відбулися матчі 1/8 фіналу, які визначили чвертьфіналістів: Корецький район — “Надія” (Рівне) — 3:1, “Полісся” (Рокитне) — “Енергія” (Володимирець) — 0:3, “Горинь” (Дубровиця) — “Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ) — 1:0, ФК “Гоща” — Млинівський район — 0:1. У понеділок відбулося жеребкування, де визначилися чвертьфінальні пари: “ОДЕК” (Оржів) — Млинівський район, “Енергія” — Корецький район, “Хімік” (Рівне) — “Волинь-Цемент”, “Маяк” (Сарни) — “Горинь”.
* * *
Три українські спортсменки повертаються з далекого Барбадоса з нагородами чемпіонату світу серед жінок з боксу. Приємно, що серед них — рівнянка Катерина Кужель, яка виборола срібну нагороду (решта привезла бронзові медалі). Це перша нагорода Катерини на високому міжнародному рівні. У півфіналі рівнянка здолала індійку Кавіту — 14:2, а у фіналі поступилася росіянці Торлоповій.
* * *
18-19 вересня в спортивному комплексі Рівненського МЕГУ відбувся відкритий турнір Рівненської області з футзалу серед спортсменів з вадами слуху. У даних змаганнях взяло участь 56 спортсменів Березівської (Житомирської області) та Острозької спецшкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху, команди Волинської області та Рівного. Переможцем турніру стала команда „Рівне-1”, друге місце посіла команда „Рівне-2” (команда ветеранів обласного центру), третє місце — у команди Березівської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом.