Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині двоє підлітків втекли з інтернату шукати «кращого» життя

Актуально 04-кві, 2012, 13:349 prov 784
Буденність і сірість одноманіття, замість розваг та пригод, так часто кличе підлітків – мандрівників в «далеку» дорогу. Міліція Рівненщини вкрай стурбована частими втечами дітей з дому та із навчально-виховних закладів. За три місяці цього року вже зареєстровано 44 факти безвісного зникнення дітей, з них дев’ять з інтернатних установ. Нещодавно до міліції із загально-освітньої школи-інтернату, що у с. Олександрія Рівненського району повідомили про зникнення 15-річного Віталія та 14-річного Миколи.
Того дня Микола відпросився у вчителів школи-інтернату, щоб провідати товариша Віталія, який перебував на стаціонарному лікуванні у місцевій лікарні. Хлопці вийшли прогулятися, після чого до лікувального закладу вже не повернулися.
Одразу ж після повідомлення про втечу підлітків до розшуку долучилися правоохоронці Рівненської та Сарненської міліції.
— Вже опівночі працівники ВКМСД Сарненського РВ знайшли втікачів у старій напіврозваленій будівлі на околиці смт. Степань, — зазначив начальник ВКМСД УМВС Олексій Лозян. — Хлопці були брудними, голодними та дуже втомленими. За нашими підрахунками підлітки пішки подолали не менше тридцяти кілометрів і це зважаючи на те, що один з них хворів на запалення легенів.
Утікачі правоохоронцям пояснили, що їм набридло жити в інтернаті, хочеться різноманіття і розваг, адже у стінах закладу їм дуже сумно. Ось і вирішили шукати «кращого» життя. Співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС у черговий раз роз’яснили неповнолітнім, що їхня поведінка неприпустима з огляду на те, що вони можуть стати жертвою зловмисників, потрапити під чийсь негативний вплив чи ДТП. Хлопчаків нагодували та відправили до навчального закладу назад в Олександрію, де на них чекали лікарі для огляду й лікування.
Про це Провінційці повідомила Олена ГУК, ВКМСД УМВС.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору