Останні новини

Майже 38 мільйонів гривень надійшло від платників єдиного по ..

З початку року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області поповнили б ...


Операція «Акциз – 2018» та «Рубіж-2018» триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області та Рівненсь ...


На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...

 
Надходження до бюджету зросли
Переглядів Переглядів: 1360  Обговорень Обговорень: (0) 20-05-2010, 10:25
Надходження до бюджету зросли


Податкові надходження до державного бюджету в першому кварталі 2010 року зросли на 2,597 млрд. гривень, або на 7,3%, у порівнянні з надходженнями за січень-березень 2009 року. Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів. За даними Мінфіну, неподаткові надходження до державного бюджету скоротилися на 2,707 млрд. гривень.
Загалом до загального фонду держбюджету в першому кварталі 2010 року надійшло понад 39,047 млрд. гривень.
У порівнянні з аналогічним періодом 2009 року надходження збільшилися на 4,58 млрд. гривень, або на 13,3%.
Загальна сума касових видатків зведеного бюджету за перший квартал 2010 року становила понад 71 млрд. гривень - на 10,4% більше за відповідний показник 2009 року.
Як повідомляли, загальний фонд державного бюджету України виконано за доходами в січні-квітні лише на 88,5% від плану на цей період, що вказує на неефективну роботу Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) і Державної митної служби України (ДМСУ), вважає міністр фінансів Федір Ярошенко.
“У січні-квітні 2010 року до загального фонду держбюджету при плані 65,7 млрд. грн. надійшло 58,2 млрд. грн., або 88,5%. Такий результат отримано внаслідок неефективної роботи ДПАУ і ДМСУ”, - повідомив глава Мінфіну.
Державне казначейство і Мінфін поки що не оприлюднили дані про виконання загального фонду держбюджету в квітні, хоча раніше оперативні підсумки його наповнення публікувалися, як правило, в першій декаді місяця, наступного за звітнім.
Згідно з запискою, за січень-квітень ДПАУ забезпечила виконання плану надходжень на 81,4%, а ДМСУ - на 82,8%, зокрема в квітні - 82,1% і 79,5% відповідно.
Державний бюджет України у I кварталі 2010 року (за оперативними даними) виконано з дефіцитом 5,5 млрд. грн. Про це йдеться у супровідних документах до Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”, оприлюднених на сайті Верховної Ради.
Загальний фонд Держбюджету за січень-березень 2010 року було виконано з дефіцитом у сумі 6 млрд. грн., що на 1,5 млрд. грн. більше, ніж дефіцит за I квартал 2009 року, йдеться у документі.
За оперативними даними Державного казначейства України, доходи Держбюджету в І кварталі п.р. становили 51,7 млрд. грн., в т.ч. до загального фонду – 39 млрд. грн. Касові витрати держбюджету за січень-березень 2010 року становили 57,4 млрд. грн., касові витрати загального фонду - 45,1 млрд. грн.
Джерело:
Тегі: зросли, бюджету, Надходження, Україна і світ

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Головна, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору