Останні новини

Майже 38 мільйонів гривень надійшло від платників єдиного по ..

З початку року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області поповнили б ...


Операція «Акциз – 2018» та «Рубіж-2018» триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області та Рівненсь ...


На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...

 
Переваги офшорів при веденні бізнесу
Переглядів Переглядів: 659  Обговорень Обговорень: (0) 9-02-2015, 15:44


Багато власників сучасного бізнесу намагаються перемістити свої бізнес-процеси в офшорні зони. Цьому об’єктивно сприяє недосконалість фіскальної вітчизняної системи, як і законодавчі норми, що постійно коригуються.
Оскільки лояльні закони поза межами України мають свої переваги, то переведений в офшор бізнес вдається зробити набагато рентабельнішим. Подібна практика вже не один рік застосовується компаніями з різними видами діяльності з метою послаблення податкового навантаження.

Що таке офшори?
В буквальному перекладі офшори (з англ. offshores) означають «поза берегом», а по суті – це вільна економічна зона. Юрисдикція окремо взятої країни чи її території дозволяє впроваджувати для нерезидентів економічних процесів низькі податки та спрощений порядок реєстрації новостворених компаній.

Інші переваги та перспективи
Можливість зменшення податкових витрат, причому цілком легально. В деяких випадках мінімізовані збори зводяться зовсім до нуля.
Законодавство офшорних країн дає можливість зареєструвати на їх території компанію з найкращими і найвигіднішими перспективами для процвітання, в тому числі - отримання кредиту в світовому банку.
Забезпечення повної конфіденційності для власників бізнесу. Гарантується, що будь-яка інформація про справжнього власника закрита, і вона не буде передана іншим особам.
Слід зазначити, що пільгова система оподаткування дозволяє офшорному підприємству притягувати і залучати додатковий капітал, скорочувати витрати і здешевлювати виробництво. (Наприклад, Віргінські, Британські і Сейшельські острови, а також Бахрейн, як деякі інші держави, повністю звільняють офшорні компанії від сплати податків).
Вирішивши придбати офшор, власник досягає в основному трьох цілей:

реального зниження податкового тиску;
засекречення відомостей про реального власника активів;
методичного виведення коштів за кордон.
Все це стає можливим завдяки Угодам з різними країнами світу про уникнення подвійного оподаткування.

Використання трансфертного ціноутворення
При такій класичній схемі компанія-виробник продає товари офшорній компанії за зниженими цінами. Остання, в свою чергу перепродує їх за реальною ціною кінцевим покупцям. Основний прибуток від цієї угоди залишається на рахунках офшору. Окрім трансфертних цін можна використовувати також агентські договори чи договори комісії. (Про ці схеми краще дізнатися у професійних спеціалістів)

Важливі нюанси
Уявімо собі, що особа володіє певним пакетом акцій якого-небудь підприємства (заводу). При цьому вона створює офшорну компанію, якій і передає свої акції. В офшор призначаються номінальні акціонери та директор, які діють за її вказівкою. Головний нюанс полягає в тому, що офшор – це іноземна компанія. Передані акції юридично належать їй, а не вітчизняному громадянинові. Це означає, що справжній власник особливо “не світиться” на зборах акціонерів. До того ж, знижуються додаткові ризики, пов’язані з місцевим судовим свавіллям, тощо.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Особливий погляд, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору