Останні новини

Два посадовці комунального підприємства - керівник та головн ..

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області у кримінальному провадженні 16.11.2017 ...


До уваги релігійних організацій

Для отримання статусу неприбуткової організації залишилось два місяці.Відповідно до норм пункту 35 ...


Підозрюваного у вчиненні ДТП, в якій загинули 3-річна дитина ..

Під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області триває досудове розслідування у кримі ...


Державна скарбниця поповнилась на майже 5 мільярдів гривень

За 10 місяців поточного року платниками податків Рівненської області до зведеного бюджету країни на ...


Надходження ЄСВ на Рівненщині зростають

Протягом поточного року – станом на 1 листопада 2017 року – сума надходжень від сплати єдиного в ...


У Рівному купили нових авто на суму понад 2 млн доларів

У вересні у Рівному та Рівненській області продали 68 нових автомобілів, що на 11 машин більше ніж у ...


Винуватець смертельної ДТП проведе у тюрмі 5 років

Вироком Сарненського районного суду з урахуванням позиції прокуратури визнано винним 22-річного жите ...

 
Переваги офшорів при веденні бізнесу
Переглядів Переглядів: 638  Обговорень Обговорень: (0) 9-02-2015, 15:44


Багато власників сучасного бізнесу намагаються перемістити свої бізнес-процеси в офшорні зони. Цьому об’єктивно сприяє недосконалість фіскальної вітчизняної системи, як і законодавчі норми, що постійно коригуються.
Оскільки лояльні закони поза межами України мають свої переваги, то переведений в офшор бізнес вдається зробити набагато рентабельнішим. Подібна практика вже не один рік застосовується компаніями з різними видами діяльності з метою послаблення податкового навантаження.

Що таке офшори?
В буквальному перекладі офшори (з англ. offshores) означають «поза берегом», а по суті – це вільна економічна зона. Юрисдикція окремо взятої країни чи її території дозволяє впроваджувати для нерезидентів економічних процесів низькі податки та спрощений порядок реєстрації новостворених компаній.

Інші переваги та перспективи
Можливість зменшення податкових витрат, причому цілком легально. В деяких випадках мінімізовані збори зводяться зовсім до нуля.
Законодавство офшорних країн дає можливість зареєструвати на їх території компанію з найкращими і найвигіднішими перспективами для процвітання, в тому числі - отримання кредиту в світовому банку.
Забезпечення повної конфіденційності для власників бізнесу. Гарантується, що будь-яка інформація про справжнього власника закрита, і вона не буде передана іншим особам.
Слід зазначити, що пільгова система оподаткування дозволяє офшорному підприємству притягувати і залучати додатковий капітал, скорочувати витрати і здешевлювати виробництво. (Наприклад, Віргінські, Британські і Сейшельські острови, а також Бахрейн, як деякі інші держави, повністю звільняють офшорні компанії від сплати податків).
Вирішивши придбати офшор, власник досягає в основному трьох цілей:

реального зниження податкового тиску;
засекречення відомостей про реального власника активів;
методичного виведення коштів за кордон.
Все це стає можливим завдяки Угодам з різними країнами світу про уникнення подвійного оподаткування.

Використання трансфертного ціноутворення
При такій класичній схемі компанія-виробник продає товари офшорній компанії за зниженими цінами. Остання, в свою чергу перепродує їх за реальною ціною кінцевим покупцям. Основний прибуток від цієї угоди залишається на рахунках офшору. Окрім трансфертних цін можна використовувати також агентські договори чи договори комісії. (Про ці схеми краще дізнатися у професійних спеціалістів)

Важливі нюанси
Уявімо собі, що особа володіє певним пакетом акцій якого-небудь підприємства (заводу). При цьому вона створює офшорну компанію, якій і передає свої акції. В офшор призначаються номінальні акціонери та директор, які діють за її вказівкою. Головний нюанс полягає в тому, що офшор – це іноземна компанія. Передані акції юридично належать їй, а не вітчизняному громадянинові. Це означає, що справжній власник особливо “не світиться” на зборах акціонерів. До того ж, знижуються додаткові ризики, пов’язані з місцевим судовим свавіллям, тощо.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Новини партнерів
 
АРХІВ НОВИН
Ноябрь 2017 (12)
Октябрь 2017 (31)
Сентябрь 2017 (12)
Август 2017 (53)
Июль 2017 (34)
Июнь 2017 (38)
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, бюджету, викрили, виявили, Волинська область, Головна, гривень, Житомирська область, Закарпатська область, затримали, Кримінал, Львівська область, людей, новини, Новини Рівного, області, понад, портал новин, порушення, Провінційка, прокуратури, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, служби, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, чоловіка, Що новенького?

Показать все теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору