Останні новини

На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...


З початку року на Рівненщині зареєстровано 7 випадків африка ..

З них 6 – серед диких свиней в мисливських господарствах. Ще один стався у приватному господарстві, ...


У районах Рівненської області продовжують шкільні карантини

На 2 тижні ввели карантин у загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівщини.Натомість, у Радивилі ...

 
Оцінка нерухомості в Україні
Переглядів Переглядів: 569  Обговорень Обговорень: (0) 15-09-2015, 16:41
Якщо ви плануєте проводити будь-які операції пов'язані з власним житлом, вам неодмінно треба буде скористатися послугою експертної оцінки нерухомості. До цієї процедури вдаються у наступних випадках:

продаж або купівля квартир, будинків;
вступ у спадок;
отримання кредиту під заставу нерухомого майна;
приватизація житла;
розв'язання судових суперечок, тощо.

Завдяки оцінці нерухомості оцінювачі встановлюють її ціну, якщо йдеться про оформлення договору купівлі-продажу. У тому ж разі, якщо майно переходить у власність іншим особам чи знаходиться на балансі підприємства, експертна оцінка має на меті встановлення вартості, з котрої необхідно сплачувати податки.
В залежності від категорії нерухомості — квартира, приватний будинок, комерційний об'єкт — необхідно підготувати відповідні документи для замовлення оцінки:

технічний паспорт — оригінал та завірена копія;
правовстановлювальний документ на квартиру — договір дарування, купівлі-продажу, обміну, свідоцтво на власність;
ідентифікаційний код замовника послуги;
копія паспорту;
свідоцтво про смерть власника — при вступі у спадок;
державний акт на земельну ділянку, або копія договору оренди — у тому разі, якщо йдеться про оцінку вартості приватного будинку, та ділянки, де розташована будівля.

Також власник зобов'язаний надати інформацію щодо наявності обмежень: застава, боргові зобов'язання, перебування нерухомості в оренді третіми особами, наявність будь-яких юридичних обтяжень, угод або контрактів.
Не всі знають, що результатом проведення оцінка будь-якого майна є не довідка, а "звіт про оцінку". На сайті оціночної компанії "Реал Експерт" викладено відео про те, що таке звіт про оцінку нерухомості.
Згідно з українським законодавством, оцінювання нерухомого майна мають право здійснювати суб'єкти оцінювальної діяльності, у складі котрих працює хоча б одна особа, що отримала відповідне свідоцтво — кваліфікаційний сертифікат оцінювача. Даний напрям діяльності регулюється законом України "Про оцінку майна, майнових прав".
Внесені у серпні 2014 року зміни до законодавства значно здешевили та полегшили проведення даної процедури. Тепер достатньо, аби у складі експертної організації працював бодай один спеціаліст, що має відповідний сертифікат. Крім того, час отримання висновку скоротився з кількох тижнів, до одного дня — експерту навіть не завжди треба їхати на сам об'єкт, оскільки вся інформація зберігається у реєстрах, та базах даних. Наразі замовити оцінку без черги можна у багатьох агентствах Києва, та України в цілому.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Головна, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору