Верес пішов на канікули

Спорт 04-гру, 2008, 11:469 prov 895
Завершилася перша половина чемпіонату України з футболу у другій лізі. “Верес” не зміг на оптимістичній ноті завершити нинішній сезон. Граючи проти білоцерківського “Арсеналу”, підопічні Миколи Філіна поступилися — 3:0.
Долю матчу вирішили шість хвилин першого тайму з 24 по 30. Саме в цей час у ворота Василя Козіброди влетіли всі три голи. Через дві хвилини господарі залишилися вдесятьох. На жаль, скористати з цього гості не змогли.
Результати решти матчів: “Нива” (Т) — ЦСКА — 1:0, “Поділля-Хмельницький” — “Дніпро” — 0:2, “Оболонь-2” — “Бастіон” — 2:0, “Єдність” — “Карпати-2” — 3:1, ФК “Коростень” — “Нафком” — 2:1, “Нива” (В) — “Рось” — 2:1, МФК “Миколаїв” — “Княжа-2” — 0:0.
Лідером першої половини чемпіонату став черкаський “Дніпро” — 45 пунктів. ФК “Верес”, набравши 24 пункти, ділить десяте-одинадцяте із МФК “Миколаїв”.