Рівне:

Створення та просування сайтів

За тиждень на Рівненщині викрито майже 30 незаконних порубок лісу

Рівненська область / Новини регіону 05-гру, 2023, 11:039 prov 1 213
Впродовж минулого тижня органами досудового розслідування та прокуратури зареєстровано 26 кримінальних проваджень за фактами незаконних порубок лісу або перевезення незаконного зрубаних дерев (ст. 246 КК України).
Незаконну діяльність правоохоронці виявляли та припиняли у всіх районах області, але найбільше порушень зареєстровано на Сарненщині.
В межах досудового розслідування цих кримінальних проваджень виявлено, вилучено та накладено арешт на 93 метри кубічних та більше 20 колод деревини різних порід, а також на 2 транспортні засоби, гужову підводу та інше знаряддя вчинення злочинів, якими користувалися «чорні лісоруби».
Загалом, з початку року за фактами незаконних порубок дерев, перевезення, зберігання, збуту незаконно зрубаної деревини зареєстровано 276 кримінальних проваджень, до суду з обвинувальними актами скеровано 45 кримінальних проваджень. Крім того, за вироками та ухвалами, що набрали законної сили, протягом поточного року в порядку конфіскації та спецконфіскації передано в дохід держави понад 80 метрів кубічних та 130 колод деревини різних порід.
Пресслужба Рівненської обласної прокуратури.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору