bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » Поліщуки хотіли перекрити автостраду

Поліщуки хотіли перекрити автостраду

Мешканці села Берестя Дубровицького району хотіли перекрити автостраду. Причиною невдоволення селян став аварійний стан приміщення місцевої школи. Відтак останнім часом дітей до школи не пускали і навіть погрожували перекрити рух транспорту на автодорозі Городище-Старокостянтинів. Про це повідомили у прес-служби Рівненської обласної ради.
За інформацією Берестівського сільського голови Миколи Дашука, будівля діючої школи зведена ще у 1963 році, сьогодні там навчається 346 дітей, зокрема і дошкільнята. Питання будівництва нової школи гостро стоїть з 2003 року. Тоді на коригування проектно-кошторисної документації було витрачено 100 тисяч гривень. У 2004 році з держбюджету на школу надійшло ще 300 тисяч, одну тисячу гривень тоді ж виділили і з районного бюджету. За ці кошти вдалося розпочати будівництво. Обсяг робіт становив 2,5%. Відтоді, за словами сільського голови, фінансування об’єкту припинилося.
За останнім кошторисом, щоб завершити школу у селі Берестя, потрібно 12 млн. 818 тис. 171 грн. Територіальна громада села сподівається на підтримку районної та обласної влади. Зокрема, підготовлено листи з пакетом документів на адресу голів Рівненської обласної ради та облдержадміністрації. Крім того, громада звертатиметься і до депутатів Верховної Ради від Рівненщини. У конфліктній ситуації безпосередньо на місці розбирався її голова Олександр Данильчук.
“Питання добудови школи у селі Берестя – під контролем обласної ради. Цього року ми намагатимемося вирішити його за рахунок державного бюджету”, – повідомив він. Очільник обласного депутатського корпусу також зауважив, що вирішити проблему за рахунок обласного бюджету цього року з об’єктивних причин навряд чи вдасться. Водночас, наголосив, що у 2009 році, незважаючи на кризу, область таки спромоглася “вибити” мільйони гривень з державного бюджету і здати в експлуатацію школи у Глинному, Тинному та Шпанові.
Переглядів Переглядів: 629  Обговорень Обговорень: (0) 18-02-2010, 10:23
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54