Останні новини

За втручання прокурорів Рівненщини поновлено права 1 877 діт ..

Органами прокуратури Рівненської області вживаються комплексні заходи щодо захисту прав дітей у крим ...


Слідчому поліції повідомлено про підозру в одержанні неправо ..

Завдяки успішно проведеній спільній операції працівників прокуратури Рівненської області, Управлінь ...


Платники Рівненщини сплатили 388 млн грн податку на прибуто ..

Впродовж 2017 року платники Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету України 388,3 млн. грн. податку ...


Поліський «серпанок» хочуть включити до нематеріальної культ ..

Багатовікову традицію серпанкового ткацтва села Крупове Дубровицького району хочуть включити до Наці ...


У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чу ..

Напередодні трупи тварин знайдено на території трьох мисливських господарств – «Сопачів-Гута» Володи ...


Освітянин та два професори Рівненщини отримали нагороди Верх ..

Верховна Рада України призначила іменні стипендії найталановитішим молодим ученим.Серед 30 науковці ...


За матеріалами СБУ засуджено двох поплічників терористів

За матеріалами Служби безпеки України Рівненський міський суд засудив до п’яти років позбавлення вол ...

 
У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар під гаслом «Безпека життя та діяльності людини»
Переглядів Переглядів: 993  Обговорень Обговорень: (0) 31-05-2010, 10:38
На базі Хмельницького національного університету розпочав свою роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар. Представники Міністерства освіти і науки та МНС України зустрілися для того, щоб виробити єдині вимоги до змісту предметів "Безпека життєдіяльності" та "Цивільний захист". Як зазначив перший заступник начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Сергій Осипенко, в Україні недостатньо ще розвинені принципи ризик-орієнтованого підходу, тому при викладанні вищезазначених предметів нераціонально використовуються години, відведені на них. Навіть у спеціалізованих вищих навчальних закладах МНС України вивчають способи подолання лиха, а не їх запобігання. Учасники семінару обговорили шляхи удосконалення роботи науково-методичних рад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності щодо координації ними роботи базових кафедр, удосконалення роботи курсів, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності України. Після закінчення пленарної частини учасники заходу мали можливість ознайомитись із роботою кафедри «Безпеки життєдіяльності» університету, відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного облуправління МНС, де рятувальники демонстрували гостям сучасне рятувальне обладнання. Про історію рятувальної справи Хмельниччини учасники семінару дізнались під час відвідування виставки оперативно - рятувальної служби.

28-го травня в Головному облуправлінні МНС відбувся круглий стіл на тему "Організація навчання з питань цивільного захисту у системі професійно-технічної освіти, підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту", в ході якого обговорювалися питання організації роботи щодо підготовки фахівців робітничих професій для потреб служби цивільного захисту та аварійно-рятувальних служб, питання організації та порядку здійснення підготовки населення області до дій у надзвичайних ситуаціях. З організацією та порядком здійснення навчання непрацюючого населення діям на випадок виникнення надзвичайних чи нестандартних ситуацій учасників семінару ознайомили в консультаційному пункті на базі ЖЕКу № 1 обласного центру. За результатами роботи науково-практичного семінару начальник Інституту державного управління у сфері цивільного захисту генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Босак, його перший заступник Сергій Осипенко та начальник Головного облуправління МНС генерал-майор служби цивільного захисту Анатолій Манільчук обмінялися думками щодо перспектив удосконалення системи навчання населення та фахівців, а також підбили підсумки роботи.

Олена Мельник, методист Навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.
Джерело:
Тегі: «Безпека, життя, діяльності, Хмельницька область

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Особливий погляд, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору