Останні новини

На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...


З початку року на Рівненщині зареєстровано 7 випадків африка ..

З них 6 – серед диких свиней в мисливських господарствах. Ще один стався у приватному господарстві, ...


У районах Рівненської області продовжують шкільні карантини

На 2 тижні ввели карантин у загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівщини.Натомість, у Радивилі ...

 
У ЛЬВОВІ СТАРТУЄ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІСТОРІЯ РЕЛІГІЙ В УКРАЇНІ»
Переглядів Переглядів: 392  Обговорень Обговорень: (0) 13-05-2014, 13:18
У Львівському музеї історії релігії з 12 до 16 травня 2014 року відбуватиметься XXIV Міжнародна наукова конференція «Історія релігій в Україні».
Про це передає відділ прес-служби апарату ЛОДА з посиланням на департамент з питань культури, національностей та релігій.
Проведення конференції є важливою складовою науково-дослідної роботи музею. Матеріали конференції будуть видрукувані у фаховому науковому збірнику «Історія релігій в Україні».
Організатори цьогорічної конференції: Інститут релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії, Львівське відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, відділення релігієзнавства Інституту філософії НАН України ім. Г.С. Сковороди, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, гуманітарний факультет Українського католицького університету, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.
Робота конференції охоплюватиме сім секцій, що торкатимуться різноманітних тем релігієзнавста від язичництва та раннього християнства до релігійного життя у ХХ-ХХІ ст. Таким чином конференція розкриває можливості для широкого діапазону спілкування, обміну думками та досвідом між релігіє знавцями.
Дослідження науковців торкатимуться також актуальних сьогоденню тем: соціально-політичний процес – євромайдан, 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, вшанування пам’яті митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.
У рамках конференції відбудеться «круглий стіл», присвячений 100-річчю Першої світової війни на тему «Пеша світова війна: простір і пам’ять». Це питання потребує детального вивчення, предметом якого є місяця пам’яті. Тому Учасники форуму відвідають основні фортифікаційні споруди Перемишльської фортеці у с. Поповичі.
З нагоди 150-річчя від дня народження Василя Липківського – українського релігійного діяча, церковного реформатора, педагога, письменника, борця за автокефалію українського православ’я, першого митрополита Київського відбудеться урочиста академія.

РІСУ
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, життя, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору