Рівне:

Створення та просування сайтів

ДАІ Прикарпаття радить автовласникам подбати про безпеку руху в зимових умовах

Івано-Франківська область 12-лис, 2009, 11:579 Lobanovskiy 775
Зі зниженням температури повітря їздити на автомобілі стає дедалі складніше. Умови погіршуються як для водія, так і для автомобіля. Тож Державтоінспекція області радить підготувати автомобіль до зими заздалегідь. Будь-який погожий день в середині осені можна присвятити комплексній підготовці і не розраховувати на прихильність природи, яка, як відомо, любить підносити різні сюрпризи.
Про це повідомляє ДАІ УМВС України в Івано-Франківській області.


Мороз, короткий світловий день, сніг, ожеледь, вода, а також засоби що використовуються дорожніми і комунальними службами, такі як, наприклад, сіль і пісок, впливають на стан авто украй негативно, піддаючи його передчасній корозії і виходу з ладу систем і механізмів. Всім негативним наслідкам необхідно запобігти. Крім того, слід поклопотатися про робочі рідини, які істотно відрізняються від тих, що ми використовуємо влітку. Але про все по порядку.
Через короткий день і довшу ніч взимку більше часу доводиться проводити за кермом. Тому для безпеки руху є важливим стан лобового скла. Від опадів, брудних ганчірок і навіть паління в салоні на склі утворюються плями та наліт. Вони непомітні вдень, але спотворюють зображення при увімкнених фарах уночі. Тому за станом вікон треба стежити постійно.
У нормі повинен бути і стан акумуляторної батареї, адже не секрет, що при низьких температурах ємкість акумулятора знижується, а взимку характерний ускладнений запуск двигуна. Отже, потрібно перевірити акумулятор, переконатися в його працездатності і в тому, що він достатньо заряджений, а при необхідності - зарядити його. Ще необхідно упевнитися в тому, що рідина, що охолоджує, не замерзне взимку при дуже низьких температурах, для цього проводять перевірку її щільності.
Кожен огляд автомобіля має включати перевірку стану гальм. Тому слід оглянути гальмівні колодки чи диски (не лише зношеність, а й можливу деформацію), рівень рідини та інше.
Про заміну літньої гуми на зимову сказано вже так багато, що нагадувати про те, що на літній гумі взимку елементарно слизько, - справа порожня. Кожен автомобіліст, що хоч раз опинився на ожеледі, розуміє всю важливість своєчасної заміни шин. При установці змінної гуми в обов'язковому порядку потрібно перевіряти розвал-сходження коліс на відповідність нормі, щоб уникнути передчасного зносу шин і нестійкої поведінки авто на дорозі.
Також важливо переконатися, що ходова автомобіля на 100% готова до важких погодних умов. Корисною на зиму буде заміна двірників. Від опадів і перепадів температури вони можуть примерзнути до скла. Спеціальні зимові з пластмасовими накладками дозволять уникнути цієї неприємності.
Знаючи такі достатньо прості правила і слідуючи рекомендаціям фахівців, зима наступить, триватиме і закінчиться абсолютно непомітно для автовласника, а управління автомобілем і далі приноситиме тільки радість і задоволення.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору