Рівне:

Створення та просування сайтів

Ринок Дикого набуває статусу обласного

Особливий погляд 17-лют, 2005, 18:099 prov 3 837
Що ж привабило і продовжує приваблювати сюди людей?

— Насамперед ціни, — розповідає медсестра Валентина Горбуненко з Рівного. — Ми вже звикли, що тут завжди можна купити свіжі овочі, фрукти за ціною значно нижчою, ніж деінде у місті. А, по-друге, на новому ринку доволі багато місця, ніхто тебе не штовхає у плечі, можна спокійно роздивитися і вибрати необхідний товар. А ще місце розташування ринку досить зручне: він практично у центрі, має чудове сполучення з іншими ринками, хороші під’їзні шляхи.

— На ринку досить хороші ціни, — продовжує розмову вихователька дитсадка Ніна Макарук із Дубно. — У цьому я ще раз переконалася позавчора: приходить додому доросла донька і хвалиться покупкою, яку зробила на ринку “Дикого” — новими чобітками (такими як у мене). А заплатила вона за них на двадцять гривень менше, ніж я...

— Для гуртових покупців, — розповідає приватний підприємець з Нетішина Ганна Якимович, — це дуже зручний ринок. Я, наприклад, двічі на тиждень приїжджаю сюди по товари, причому, електричкою, яка зупиняється біля ринку. Вигідно і зручно...

І рівняни, і мешканці інших населених пунктів області та сусідніх регіонів все частіше віддають перевагу покупкам саме на ринку, що по вулиці Здолбунівській. І це закономірно: розширюється асортимент продуктів і товарів, ціни залишаються стабільними, благоустроюється територія. Керівництво ринку, за сприянням міської влади, побудувало три пішохідних мости через річку, завершується облаштування прилеглих доріг, споруджується стоянка для автомобілів. Налагоджено хороший телефонний зв’язок — тут працюють десятки телефонів. На ринку діють громадські туалети, перукарня. Збудовано велику їдальню, якою користуються і продавці, і покупці. У планах адміністрації ринку — спорудження галереї відпочинку безпосередньо біля озера та невеликого готельного комплексу.

Господарю ринку Ярославу Дикому свого часу довелося працювати у різних куточках колишнього Союзу. За натурою він інтернаціоналіст, тому поважає представників національних менших, які проживають у нашому місті: усіляко сприяє їм, допомагає з працевлаштуванням.

— Коли відкривали ринок, — говорить пан Ярослав, — і не розраховували, що до нас одразу ж “побіжать” і продавці, і покупці. Все прийшло з часом, і завдяки кропіткій роботі. Наших підприємців передусім привабили умови роботи, які їм створили. Немало важить і те, що ми беремо плату за ринкові послуги нижчу, ніж на інших ринках Рівного, навіть нижчу, ніж у Сарнах. Завдяки цьому і ціни на товари невисокі. Колектив у нас працює енергійний, молодий. Більше того, хочемо відкрити при ринку школу продавців. Це дозволить працевлаштувати більше молодих людей, котрі нині не мають роботи. Приділяємо увагу облаштуванню не тільки ринку, а й навколишньої території. Ми єдині у місті (крім шляховиків), хто займається будівництвом капітальної кількакілометрової дороги та мостів, якими користуються люди. До цього болота, де сьогодні знаходиться ринок, ще декілька років тому страшно було підступити. А ми завезли сюди тисячу вагонів щебеню, облаштували територію, створили понад дві тисячі робочих місць та щомісяця до бюджету перераховуємо по сто тисяч гривень. Тільки на будівництво дороги вже витратили 800 тисяч гривень,

Наше підприємство бере активну участь у реалізації проекту міської влади з водопониження і збору ґрунтових вод прилеглих територій. А загалом, у майбутньому плануємо створити на місці ринку не тільки сучасний торговий центр, але й центр дозвілля рівнян.

Що ж, перспективи та плани досить таки реальні. Тож варто, мабуть, і обласній владі підставити плече для їх реалізації. А що? Статус обласного ринку до цього спонукає…

Василь КАРДАШ,
м. Рівне.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору