Останні новини

Рівненщина: місцеві громади отримали 2,9 млн. гривень від на ..

Протягом 2017 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 2,9 млн. грн транспортного пода ...


У Гощі відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко»

У сучасному приміщенні розмістяться дві дошкільні групи на 60 місць.Для дітей обладнали великий спор ...


На грип та ГРІ за тиждень захворіло 5 тисяч жителів Рівненщи ..

У Рівненській області за минулий тиждень на грип та ГРІ захворіло 5 тисяч 203 людини.Це на вісім сот ...


Прокуратура Рівненської області забезпечила фактичне поверне ..

На виконання рішення Дубровицького районного суду Рівненської області, яким підтримано позицію проку ...


Історичні фото та документи: у Рівному запрацює виставка до ..

«100 років боротьби. Українська революція 1917 – 1921» Виставка під такою назвою запрацює в Державно ...


У музеї Рівного покажуть портрети 110 добровольців

22 січня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Портрети добровольців на ...


За втручання прокурорів Рівненщини поновлено права 1 877 діт ..

Органами прокуратури Рівненської області вживаються комплексні заходи щодо захисту прав дітей у крим ...

 
Буковина очікує великих інвестицій
Переглядів Переглядів: 724  Обговорень Обговорень: (0) 24-05-2010, 10:27
Про це повідомив перший заступник голови ОДА Георгій Галиць в інтерв’ю черговій програмі з телевізійного циклу «Пріоритети Буковини». Він відзначив, що нинішній тиждень був активний у міжнародному позиціонуванні як України, так і нашого краю. «Подією тижня, власне, були україно-російські переговори у Києві, які відбувалися між президентами України та Росії, і дотично в контексті цих переговорів йшла мова і про головний об’єкт нашої області - Новодністровську ГАЕС та про можливість залучення російських інвестицій на її добудову». Георгій Галиць звернув увагу на неоднозначне трактування цього ймовірного факту, зокрема, що засторогу у певних кіл викликало саме те, що на добудову Новодністровської ГАЕС може бути російських капітал. На його переконання, «у достатньо знекровленій економіці мільярд доларів – незалежно від того, чи він ліванський, чи кіпрський чи російський, чи американський, – це є мільярд доларів І його залучення для добудови цього потужного об’єкту означає, що запуск об’єкту наближається, а це робочі місця для наших людей, і надходження до бюджету, вирішення соціальних питань регіону.».
Перший заступник голови ОДА також відзначив насиченість останніх двох тижнів у плані міжнародних контактів для нашої області. «Ми приймали представників міжнародного трейд-клубу минулого тижня, нинішнього тижня – чи не вперше за багато останніх років у нас побував великий десант керівників дипломатичних місій в Україні, у нас були 22 посли різних країн, які акредитовані в нашій державі». Результатом цих візитів, зазначає посадовець, буде представлення області для якомога більшого числа представників тих країн, які працюють в Україні, користуючись не такою частою нагодою поспілкуватися одночасно з такою кількістю представників дипломатичних місій: «Це можливість зацікавити краєм, привернути увагу до потенціалу в найрізноманітніших сферах, можливість потім отримати результат – тобто дивіденди конкретного характеру з цих контактів».
Окрім того, Г.Галиць повідомив, що наступного тижня очікуються україно-румунські переговори на рівні Чернівецької області та Сучавського повіту в рамках засідання Єврорегіону «Верхній Прут», яке планується в Сучаві 29 травня. «Засідання буде прикметним не тільки в плані того, що Чернівецька область передає головування в Єврорегіоні згідно з протоколом Сучавській стороні, - наголосив пан Галиць. - За ініціативою керівників регіонів Георге Флутура з Сучави і Михайла Папієва з Чернівців передбачається розширення кола зацікавлених щодо Єврорегіону «Верхній Прут». Йдеться про високу ймовірність участі керівників Урядів двох країн у засіданні Єврорегіону. «З невеличкого Єврорегіону ми виходитимемо на залучення центральних Урядів України і Румунії, - пояснює посадовець. - А зважаючи на те, що у стосунках між державами ще є чимало проблем, то це дає певні надії на покращення стосунків, на їх оптимізацію».
Георгій Галиць додав: «Для нас важлива не просто інформація про контакти, а й проекти, які можуть бути реалізовані в рамках єврорегіонів, особливо зважаючи на те, що і Україна, і Румунія – це сьогодні небагаті країни на європейському континенті. А успішність реалізації проектів єврорегіонів дає змогу залучити достатньо суттєві як для нас ЄС-івські кошти під ці програми. І мова йде про цілком конкретні приклади». Посадовець повідомив, що цього тижня голова ОДА відпрацьовував з міністерством економіки, міністерством регіонального розвитку реалізацію таких проектів, як екологічний проект переробки відходів, спільні дії з попередження повеневих ситуацій по р. Прут. «Мова йде про великомасштабні проекти, які реалізуються в прикладній галузі. Якщо ми будемо виходити на те, щоб вони були зроблені «під ключ», щоб ми під них отримали інвестиції, то від цього отримаємо і ми, і Сучавський повіт, і північ Молдови, яка теж входить до цього Єврорегіону. В результаті матимемо нові робочі місця, і певне піднесення розвитку території в соціально-економічному плані».
Джерело:
Тегі: інвестицій, великих, очікує, Чернівецька область

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Культура, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору