Поки борешся — не програв

Спорт 14-чер, 2007, 19:159 prov 1 267
Сто двадцять шість спортсменів з Білорусі, Молдови, Києва, Київської, Львівської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей зібрав Міжнародний турнір з вільної боротьби ”Кубок Рокитного”. Господарі повели себе не надто ”гостинно” і завоювали найбільшу кількість чемпіонських титулів. Проте всі учасники поїхали додому з найкращими враженнями про наш край. Упродовж двох днів на килимах точилася безкомпромісна боротьба. Серед юнаків господарі святкували перемогу у ваговій категорії до 35 кг — золото здобув Дмитро Крупенко, та у ваговій категорії до 66 кг — кращим був Юрій Чирко. Серед юніорів рокитнівські спортсмени двічі піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу. У ваговій категорії до 55 кг переміг Вадим Ільчук, а у ваговій категорії до 66 — Андрій Полох.

Після завершення турніру були визначені кращі борці. У номінації ”Кращий борець турніру” переміг майстер спорту Микола Болотюк зі Здолбунова. ”Найтехнічнішим борцем турніру” визнано білоруса Міхаїла Одінцова. Приз ”За волю до перемоги” отримав представник із Рокитного Олег Скаковець.