Останні новини

Рівненщина: місцеві громади отримали 2,9 млн. гривень від на ..

Протягом 2017 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 2,9 млн. грн транспортного пода ...


У Гощі відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко»

У сучасному приміщенні розмістяться дві дошкільні групи на 60 місць.Для дітей обладнали великий спор ...


На грип та ГРІ за тиждень захворіло 5 тисяч жителів Рівненщи ..

У Рівненській області за минулий тиждень на грип та ГРІ захворіло 5 тисяч 203 людини.Це на вісім сот ...


Прокуратура Рівненської області забезпечила фактичне поверне ..

На виконання рішення Дубровицького районного суду Рівненської області, яким підтримано позицію проку ...


Історичні фото та документи: у Рівному запрацює виставка до ..

«100 років боротьби. Українська революція 1917 – 1921» Виставка під такою назвою запрацює в Державно ...


У музеї Рівного покажуть портрети 110 добровольців

22 січня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Портрети добровольців на ...


За втручання прокурорів Рівненщини поновлено права 1 877 діт ..

Органами прокуратури Рівненської області вживаються комплексні заходи щодо захисту прав дітей у крим ...

 
В Сарнах звітували про хід інформатизації освітньо – виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів
Переглядів Переглядів: 1284  Обговорень Обговорень: (0) 28-11-2008, 12:28
26 листопада 2008 року на базі Будинку дітей та молоді м. Сарни відбулося засідання колегії відділу освіти Сарненської райдержадміністрації, у якому взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Макриця Л. І. та працівники освітянської галузі.
У зв’язку з кадровими змінами у відділі освіти відбулися і зміни у складі колегії. Людмила Макриця зазначила, що заступник начальника відділу освіти Геннадій Аврамишин є членом колегії та секретарем колегії.
Йшлося про стан виконання Програми інформатизації освітньо – виховної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. Зауважувалося, що для ефективного виконання Програми навчальні заклади забезпечені сучасною комп’ютерною технікою з відповідним ліцензійним програмним оснащенням, основна кількість шкіл підключена до супетникового Інтернету, розпочалося повноцінне оснащення предметних кабінетів шкіл району мультимедійними засобами, школи мають кваліфіковане кадрове забезпечення вчителями інформатики, які обізнані не тільки в галузі інформатизації, а й в галузі програмування тощо. У школах району працюють 17 безплатних та 26 платних гуртків інформатики.
Також піднімалося питання виконання заходів щодо переходу на новий зміст, структуру і 12 – річний термін навчання у загальноосвітніх навчальних закладах. На виконання даних заходів, за словами головного спеціаліста відділу освіти Дударик А. І., у всіх ЗОШ району забезпечено прийом та навчання дітей 6 – ти річного віку. Учні 1 – 8 класів навчаються за програмою 12 – річної школи та забезпечені новими підручниками на 100 %. З метою профілізації старшої школи у районі ведеться систематична робота з профілізації навчання старшої ланки. Проте, проблемним залишається питання забезпечення підручниками предметів поглибленого вивчення та профільного навчання класів та низький рівень забезпечення учнів середньої ланки підручниками з дисциплін художньо – естетичного циклу, фізичної культури.
Одним з найцікавіших питань, які піднімалися на колегії, було питання про рівень навчальних досягнень учнів з математики, яке досить обширно та доступно у своєму виступі виклала методист відділу освіти Потапович Р. С. Вона продемонструвала цікавий моніторинг рівнів навчальних досягнень з математики серед учнів шкіл, чим і привернула увагу присутніх. Зазначила, що шкільна математична освіта сьогодні має позитивні тенденції і динаміку розвитку, здійснюється вона належним чином. Усі школи І-ІІІ ст. мають функціонуючі кабінети математики.
Зокрема, заслухали та обговорили інформацію «Про стан дотримання антикорупційного законодавства у відділі освіти та навчальних закладах району. По закінчення колегії були прийняті проекти рішення покожному питанню одноголосно.
Джерело:
Тегі: освіти

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, хабара, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору