Результат один - позитивний

Спорт 10-лют, 2011, 15:279 Lobanovskiy 1 564
Дві різні гри продемонстрував у черговому турі чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі рівненський БК-93 «Пульсар-ШВСМ». Приймаючи вдома «Вінницьких зубрів» господарі двічі виграли. Проте далися перші домашні поєдинки команди в новому році по-різному.

Першого ігрового дня підопічні Михайла Переверзія каменя на камені не залиши від „Вінницьких зубрів. Переважаючи суперника за всіма показниками рівняни святкували досить впевнену перемогу — 81:52 (31:10, 17:14, 20:16, 13:12). Гра розпочалася пробиттям штрафних кидків господарями майданчика, через запізнення вінничан. Такий початок окрилив господарів, які впродовж всього матчу (особливо у першій чверті) домінували на майданчику. Вигравши у всіх чотирьох десятихвилинках БК-93 „Пульсар” здобув переконливу перемогу — 81:52.
За іншим сценарієм проходив повторний матч. Гості скористалися самовпевненістю підопічних Михайла Переверзія і довгий час лідирували у зустрічі. Рівнянам лише у заключній десятихвилинці вдалося схилити шальки терезів на свій бік — 64:59 (19:23, 16:17, 13:10, 16:9).
У складі БК-93 «Пульсар-ШВСМ» відзначалися: Сабуцький (20 очок у першому матчі і 8 у другому), Жужа (16-1), Коров’яков (14-19), Куракін (12-10), Кузьмінець (6+11 підбирань – 13+18 підбирань), Гусаківський (5-6), Марунько (3-0), Роман (3-4), Сотник (2-3).
Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 П»льсар-ШВСМ»:
— Ми передбачали, що недільна гра буде повною протилежністю суботній. І як не налаштовували хлопців, не переконували, що не буде такої легкої перемоги як в першій грі, але видна така психологія людей, що все одно настрою не хватило. Попри це, хотів би подякувати підопічним за другу половину матчу. Зуміли виграти дві заключні чверті, добре відзахищалися чого не було в першій половині.
Результати решти ігор: «Волиньбаскет» — «Тернопіль-ТНЕУ» — 119:37 та 81:57, «Спортліцей» — «Черкаські мавпи» — 41:94 та 47:102.
У турнірній таблиці лідирують «Черкаські мавпи» — 21 перемога при одній поразці. БК-93 «Пульсар-ШВСМ» посідає четверту сходинку турнірної таблиці — дев’ять перемог і стільки ж поразок.
У середу БК-93 «Пульсар-ШВСМ» у Луцьку провів перший чвертьфінальний матч Кубка України з баскетболу проти місцевого «Університета-Волиньбаскета». Повторний пройде у Рівному у неділю (початок о 12 годині). Переможець пари вийде у «Фінал чотирьох» Кубка України, який відбудеться 2-3 квітня 2011 року. У чемпіонаті рівняни зіграють 19-20 лютого у Чернівцях проти місцевої «Стріби».
Напередодні домашніх матчів із «Вінницькими Зубрами» склад «Пульсара» поповнив екс-форвард цієї команди Олександр Жужа (197 см, 1985 р.н.). Крім вінницької команди Олександр виступав за львівську «Політехніку-Галичина». Натомість рівненську команду залишив форвард Єгор Маслюченко, який провів в майці «Пульсара» 8 матчів.