Зеленський назвав поведінку Угорщини щодо інкасаторів та коштів "Ощаду" бандитизмом
Президент Володимир Зеленський вважає, що те, як Угорщина повелася з українськими інкасаторами та коштами Ощадбанку, є бандитизмом. Про це президент сказав, відповідаючи онлайн на запитання "Європейської правди"....











