Стартували з виїзної поразки

Спорт 02-сер, 2007, 17:229 prov 1 085
На жаль, вдало розпочати сезон рівнянам не вдалося. ”Верес” зазнав мінімальної поразки — 1:2. Господарі першими відкрили рахунок забитим голом. На 39 хвилині відзначився Олександр Степанишин. Подвоїв рахунок на 52 хвилині з пенальті Євген Новак. Все, на що спромоглися гості, це лише скоротити рахунок. За чотири хвилини до завершення поєдинку з одинадцятиметрової позначки відзначився Володимир Ткачук. Розраховувати на більш вдалий перебіг подій годі було очікувати. Нашій команді не вдалося повноцінно провести передсезонну підготовку до нового чемпіонату. Не готові зараз футболісти ”Вереса” функціонально. Проте головний тренер команди Іван Кованда надіється, що спортсмени надолужать згаяне найближчим часом. Черговий матч рівняни проведуть знову на виїзді. Четвертого серпня “Верес” зустрінеться із київською “Оболонню-2”. Результати першого туру: ”Єдність” — ”Оболонь-2” — 3:1, ”Нива” — ФК ”Коростень” — 0:0, ”Княжа” — ”Поділля-Хмельницький” — 4:0, ”Рось” — Нива-Світанок” — 1:0, ”Карпати-2” — ”Арсенал” — 0:1, ”Енергія” — ”Нафком” — 1:0, ”Буковина” — ”Нафтовик” — 1:0.