Рівне:

Створення та просування сайтів

Львівські міліціонери викрили лікаря, власника аптеки, котрий забув клятву Гіппократа

Львівська область 18-сер, 2010, 09:199 Lobanovskiy 925
Правоохоронці затримали директора однієї з аптек. Він продавав наркозалежним «трамадол» без рецепта. Правоохоронці кажуть, директор аптеки сам лікар, працює в одному з медичних закладів Львова. Тому чудово знає вплив «трамадолу» на організм людини. Проте, це не завадило йому продавати медпрепарат всім охочим, без відповідних рецептів.
Пояснював чоловік свій протиправний вчинок скрутним матеріальним становищем. Плакався, що має малу дитину, яку треба збирати до школи, купити підручники, форму.
Однак, суттєво покращити своє матеріальне становище чоловік не встиг. Уже за чотири дні після початку продажу „трамадолу” без рецептів, його затримали правоохоронці. Проте, судячи з цін, які він сам встановив на одну пігулку, мав намір не погано збагатитися.
Дмитро Разумовський, начальник відділу УБНОН ГУ МВСУ у Львівській області розповідає: „трамадол” без рецепту в аптеці збували за ціною 15 гривень за капсулу. Хоча, ціна за рецептом за одну пачку 20 гривень. У пачці 10 капсул, а отже в цій аптеці просили за 150 гривень за пачку”.
Зараз, вирішується питання про порушення кримінальної справи проти підприємливого директора.Уляна Сенько, ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору