Рівне:

Створення та просування сайтів

Kawmet (Кавмет)

Тетасе 17-жов, 2020, 08:249 prov 1 779
Компанія «Kawmet» – провідний польський виробник чавунних печей-камінів. У кожній моделі гармонійно поєднується стильний дизайн, інноваційні технології та доступна вартість. Бренд має більш ніж 30-річну історію. За цей час продукція неодноразово довела свою ефективність, безпеку, високу продуктивність.

Переваги печей-камінів «Kawmet»


Однією з найважливіших характеристик товарів польського бренду є розумний баланс між вартістю та якістю. Маючи порівняно невисоку вартість, печі-каміни «Kawmet» виконані з високоякісних та надійних матеріалів, які забезпечують безпечну експлуатацію.
На виробництві використовується кілька видів чавуну. Більшу частину сировинного ресурсу становить сірий чавун. Але деякі деталі печей-камінів виконані з ущільненого, легованого та більш пластичного графітного чавуну.
Але доступна вартість, безпека та бездоганна якість, це не єдині переваги продукції бренду «Kawmet»:

· великий вибір дизайнів (класика, мінімалізм, сучасність);
· для контролю напрямку руху повітряних мас використовуються інтегровані шиберні заслінки;
· горизонтальні та вертикальні ребра жорсткості для поліпшеного теплообміну;
· подвійна задня стінка для додаткового захисту корпусу топки від перегріву;
· простота монтажу, експлуатації, обслуговування;
· високий ККД (до 75%);
· тривалий період експлуатації (без втрати первинних показників);
· в кожній моделі реалізована система подвійного допалювання;
· зовнішня система подачі повітря;
· в асортименті є моделі для підігріву технічної води, батарей, підлоги.

Особлива увага приділяється якості продукції. Тому контроль здійснюється на всіх етапах виробництва: починаючи з розробки креслень, закінчуючи виробництвом. Кожна одиниця отримує позначку про успішність проведених тестувань.

Особливості камінних топок та печей «Kawmet»


Кожна модель розрахована на інтенсивне використання. Для ефективної експлуатації в печах та топках польського бренду «Kawmet» реалізовані зручні елементи управління. Використання негорючого ущільнювача забезпечує герметичне закриття дверцята.
Впровадження системи подвійної форсаж забезпечує збільшення продуктивності за рахунок подачі кисню в верхню частину печі. Використання заслінки димового патрубка особливої конструкції дозволяє запобігти потрапляння диму до приміщення. При закритому положенні заслінки відкрити дверцята топки неможливо.
У деяких топках та печах-камінах «Kawmet» реалізована система ефективного очищення скла. Всі вироби виготовляються з чавуну EN-GJL-200 або EN -GJL-150 (в залежності від ступеня контакту з відкритим вогнем). Стінки виливка мають значну товщину (не менше 10 мм), що є гарантією надійності виробів.

Популярні камінні топки «Kawmet»


В асортименті представлені моделі, розраховані на різні умови експлуатації. Великим попитом серед покупців користуються такі:

· W3 – чавунна піч з ККД більше 74%;
· W9, W13 – класичні топки вагою близько 90 кг;
· W17 – квадратна топка для приміщень площею до 140 м2 (потужність 14 кВт);
· W4, W11 – топки для обігріву великих приміщень (145 і 181 м2 відповідно), оснащені системою управління повітряними потоками;
· P2 – опалювальна піч потужністю 10 кВт з шибером та прямим склом;
· P3 – опалювальна піч без підведення зовнішнього повітря потужністю 6,1 кВт;
· P10 – компактна піч з панорамним склом (для невеликих приміщень).

Ці та інші моделі топок та печей-камінів польського бренду «Kawmet» можна купити на нашому сайті warmhouse.com.ua. Асортимент продукції регулярно поповнюється новинками. Доставка товарів здійснюється по всій Україні
Схожі новини
Погода
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору